if_photoif_put_inmenu
VIMATEC
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 133-70-70 Показати
+38 (050) +38 (050) 384-38-09 Показати

VIMATEC - Про компанію | ibud.ua

Каталог

Про компанію VIMATEC

Компанія VIMATEC - Н. Vidalis SA, заснована в 1995 році в Греції в місті Салоніки, являє собою безперервно розвивається компанію в області виробництва і реалізації матеріалів троительной хімії.

Завдяки розвитку передових технологій в галузі будівельних матеріалів стало можливим взаємодія будівельної науки і хімії. Таким чином була створена нова галузь - будівельна хімія, яка сьогодні встановлює нові правила і вимоги сучасної будівельної індустрії.

Компанія VIMATEC є експертом у цій новій галузі, т. к. має: великим досвідом роботи в області розвитку будівельної хімії необхідної постійною інформацією та контактами з європейськими центрами розвитку будівельної хімії

Компанія VIMATEC прагне внести значний внесок у технологічний розвиток виробництва будівельних хімічних матеріалів: шляхом виробництва конкурентоздатної, простий у використанні, має високу якість продукції. пропонуючи оптимальні і комплексні рішення з технологічної та фінансової точки зору. постійно удосконалюючи стандарти виробництва. постійним прагненням задоволення високих запитів своїх споживачів.

Стабільне зростання і визнання компанії VIMATEC на ринку Греції та Балканського регіону дозволяє їй бути одним з лідерів ринку в галузі технології будівельних хімічних матеріалів.

Все це переконує персонал компанії в тому, що VIMATEC є постійно прогресуючим підприємством.